شرکت طراحی سایت و سئو وب تینوس
طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

مراحل طراحی سایت هنری

مراحل طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری : امروزه اکثر افرادی که به دنبال کسب درآمد و توسعه کار خود هستند، رو به طراحی سایت شخصی می‌آورند تا بتوانند به طور بهتر و مؤثر‌تری کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنند. این عمل برای هنرمندان هم صدق می‌­کند. از طرفی این عمل مختص به شاخه خاصی از هنر نمی‌شود و همه هنرمندان در شاخه‌های هنری گوناگون مانند: نقاشی، موسیقی، عکاسی، سیاه قلم، بازیگری و… می‌­توانند سایت منحصر به فرد خود را داشته باشند.

اما چیزی که طراحی سایت هنری را از دیگر سایت‌ها جدا می‌­کند، چند منظوره بودن آن است و امتیازات بیشتری برای هنرمندان نسبت به دیگر افراد دارد.

و همینطور راه های کسب درآمد از طریق سایت هنری بسیار زیاد و متنوع است. و شما بدون داشتن علم خاصی و فقط با آشنایی با هر یک از شاخه های هنر میتوانید به راحتی از طریق طراحی سایت هنری به یک منبع درآمد خوب برسید. چند نوع از این روش های کسب درآمد در مقالات دیگر گفته شده ولی در این مقاله میخواهیم به اصلی ترین نکاتی که حتما باید سایت هنری شما داشته باشد بپردازیم.

مثالی برای طراحی سایت هنری

مثالی برای درک اهمیت طراحی سایت هنری

تصور کنید که شما یک عکاس هستید. و برای ارائه و فروش عکس‌ها و نمونه کار‌های خود بایستی یک گالری چند روزه راه ­اندازی کنید که این امر سبب می‌­شود که اقدامات و حتی هزینه زیادی کنید. و با این وجود صرفاً شما فقط می‌­توانید توجه شهروندان شهر خود و شهر‌های نزدیک را جلب کنید و بازدهی کشوری یا جهانی نخواهید داشت.

حال شما می‌­توانید با طراحی سایت هنری به گسترش هنر خود جامۀ عمل بپوشانید. و به راحتی تمام آثار هنری خود را با هموطن‌های خود و افراد خارج از کشور به اشتراک بگذارید و از آنان بازخورد مورد نظر خود را بگیرید.

این کار باعث می‌­شود که تمام آثار شما تا هر زمانی که دلتان می‌خواهد روی سایت بمانند و به فروش برسند و دیگر محدودیت زمانی و مکانی گالری یا نمایشگاه را ندارید. و تنها با یکبار ساختن وبسایت شخصی خود، همیشه و در هر جایی نمونه کار‌های خود را می‌توانید بارگذاری کنید و نیازی به انجام کار‌های راه­‌اندازی گالری یا نمایشگاه ندارید.

با این مثال فکر می‌کنم که از اهمیت سایت هنری مطلع شده باشید. حال، هر سایت هنری دارای بخش‌های مختلفی است. که می‌­تواند برای هر هنرمند منحصر به فرد باشد اما به طور کلی این بخش‌ها باید برای همه سایت‌های هنری وجود داشته باشند.

چرا نباید از قالب آماده استفاده کرد
مزایا و معایب قالب آماده را در این ویدئو با هم بررسی می‌کنیم و خواهیم یافت کدام یک برای ما بهتر است

چندتا از معایب استفاده از سایت‌های قالب آماده

 • امنیت پایین
 • عدم پایداری
 • سرعت بارگذاری پایین
 • عدم دسترسی به سورس
 • اختصاصی نبودن از نظر طرح و قالب
 • عدم ثبات در بازدید های بالا
 • نداشتن قابلیت سئو و بهینه سازی
 • بدون پشتیبانی فنی
 • و…

پس در نتیجه ساخت سایت با استفاده از قالب‌ها، کاری حرفه‌ای نیست و پس از مدتی بسیار هزینه بر می‌شود. چون که این قالب‌ها امکان تغییرات نامحدود را ندارند و شما برای شخصی‌سازی کردن سایت خود باید آن را مجدد به دست طراحان وب بسپارید و همان فرایند را از اول انجام دهید.

اصلی‌ترین بخش‌های سایت‌های هنری

گالری:

در صفحه گالری شما تمامی آثار هنری خودتان را به صورت نمونه کار آپلود می‌کنید ولی باید دقت داشته باشید که بهترین آثار خودتان را در صدر این صفحه قرار دهید. چون که هرکسی که وارد سایت شما می‌­شود، به این منظور است که از آثار شما بازدید کند و اگر در صفحه اول گالری آثار حرفه‌ای نبیند، احتمال ماندن او در سایت شما خیلی کم می‌شود.

فروش آنلاین:

در این قسمت طراحی سایت هنری کسانی که مجموعه دار هستند و به آثار شما علاقه نشان داده ­اند و می‌­خواهند که آثار شما هم جزء مجموعه آن­‌ها باشد می‌توانند از شما خرید کنند. و یا حتی افرادی که صرفاً از نمونه کار‌های شما خوششان آمده و می‌خواهند که آن­‌ها جزء اموال خودشان باشد می‌توانند هر یک از نمونه کار‌های شما را به راحتی به صورت آنلاین تهیه کنند. که این امر باعث صرفه‌جویی فراوانی در وقت و هزینه شما و خریدار می‌­شود.

در بخش فروش آنلاین شما بایستی یک توضیح کلی برای هریک از آثار هنری خود بنویسید. که باعث درک بهتر بیننده و خریدار از اثر شما شود.

حتی شما می‌­توانید که برای همه نمونه کار‌های خود قیمت معینی طرح نکنید. و بعضی از آثارتان را به صورت مزایده بگذارید. و آثار خود را به بیشترین قیمت ممکن به فروش برسانید و یا حتی می‌توانید کلاً قیمتی برای اثر طرح نکنید و هر خریدار قیمت پیشنهادی خودش را لحاظ کند و در صورت توافق آن اثر به آن خریدار برسد.

مشاهده قسمت فروش آنلاین در سایت هنری

بخش‌های فرعی ولی با اهمیت در سایت‌های هنری

درباره هنرمند:

در این بخش شما چندین خط راجع به خودتان و تجربه شما در حوزه فعالیتی و هنری خودتان می‌­نویسید. که باعث می‌­شود کاربران سایت با شما آشنا بشوند و به اعتمادسازی شما کمک می‌­کند. که همین امر باعث بهبود فروش آثار می‌شود و از طرفی به عنوان رزومه شما که مهم‌ترین چیز برای یک هنرمند است دیده می‌­شود. همینطور اگر یک کارفرما قصد داشته باشد که به شما پروژه‌ای بسپارد، داشتن این بخش خیلی به حرفه‌ای بودن کار شما کمک می‌کند.

اعلانات:

این قسمت در طراحی سایت هنری خیلی مهم است. برای اینکه باعث می‌­شود هروقت که شما اثر جدیدی بارگذاری کردید برای کاربران شما پیام برود، اینکار باعث بازدهی بسیار بالای اثر شما می‌­شود. همینطور اگر خواستید یک رویداد یا نمایشگاه و یا حتی مسابقه‌ای برگزار کنید، می‌­توانید در این قسمت به تمام کاربران سایت خود اطلاع‌رسانی کنید.

نظرات کاربران:

ههمینطور که از اسم این قسمت مشخص است، کاربران در این بخش به آثار شما بازدهی و نظر می‌دهند. این امر می‌­تواند حس دوستانه بین هنرمند و کاربران برقرار کند. و حتی هنرمند نیز برای انجام پروژه‌های جدید می‌­تواند از نظرات آن­ها‌ایده و الهام بگیرد.

وبلاگ:

این بخش برای اشتراک‌گذاری اخبار روز دنیا برای جذب کاربر هست. برای این قسمت بهتر است که از ادمین‌های تولید محتوا استفاده کنید. برای اینکه بروز‌ترین اخبار مرتبط با هنر شما را در لحظه پیدا کرده و بارگذاری کند. و همین امر سبب رشد بیشتر مخاطبان شما می‌­شود.

راهنمایی و پشتیبانی:

یکی دیگر از مهم‌ترین قسمت‌های طراحی سایت هنری و حتی سایت‌های دیگر این قسمت است. زیرا که اگر کاربر در هر مرحله از خرید یا بازدید آثار به مشکل خورد بتواند این قسمت را چک کند و مشکلش برطرف شود. و حتی در صورت حل نشدن مشکل خود بتواند که با پشتیبانی سایت تماس بگیرد و آن‌ها کمکش کنند.

مهم ترین مزایای طراحی سایت هنری

در نتیجه مهمترین مزایای طراحی سایت هنری شامل موارد زیر است

 • دسترسی به حجم زیادی از مخاطبان و کاربران
 • صرفه جویی فوق العاده در زمان و هزینه
 • معرفی هنر و هنرمند به بهترین شکل ممکن
 • امکان برقراری ارتباط آسان با کاربران
 • امکان فروش ساده آثار هنری
 • رعایت حقوق کپی رایت آثار هنری

قیمت طراحی سایت هنری

میتوان گفت مهم‌ترین قسمت از طراحی سایت برای هنرمند، همین قیمت طراحی سایت هنری است. زیرا که باید سرمایه خود را مدیریت کند و یک برنامه‌ریزی مالی صحیح داشته باشد. اما این امر به سادگی مشخص نمی‌شود و به عوامل زیادی بستگی دارد. پس اول هنرمند باید برای خود هدف‌هایش را مشخص کند و بداند که کدام یک از ویژگی‌های یکی سایت هنری را می‌خواهد.
برای مثال، یک هنرمند می‌خواهد که در سایتش فروشگاه جذاب و فوق‌العاده‌ای داشته باشد و آثار خود را بفروشد. اما دیگری می‌خواهد که توجه بیشتر سمت کلاس‌های آنلاین او باشد و آثاری برای فروش نگذارد. و یا حتی شاید یک هنرمند بخواهد که اصلی‌ترین بخش سایت او قسمت رزومه و پرتفولیو او باشد. و حتی استفاده از تمام بخش‌هایی که در بالا گفته شد هم ممکن است. پس شناخت هدف خود خیلی مهم و پر اهمیت است.

قیمت طراحی سایت هنری اگر فروشگاهی نباشد 12 میلیون تومان و در صورت فروشگاهی بودن 15 میلیون تومان می باشد.

سایت های شرکتی که توسط وبتینوس کدنویسی می شود شامل سفارشی سازی کامل،  سرعت بالای وب سایت،  کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت، نصب ابزار حرفه ای سئو،  صفحه درباره ما و ارتباط با ما، طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و تنظیمات امنیتی می باشد.

سایت های فروشگاهی که توسط وبتینوس کدنویسی می شود نیز علاوه بر امکانات ذکر شده در بالا شامل طراحی محصولات، کوپن تخفیف و … ، قابلیت ثبت سفارش آنلاین،  قابلیت پرداخت آنلاین، امکان مدیریت مشتریان و .. می باشد.

شرکتی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
زمان تحویل (روز کاری): 10 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
12,000,000
تـــومان
فروشگاهی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
طراحی محصولات، کوپن تخفیف و ...
قابلیت ثبت سفارش آنلاین
قابلیت پرداخت آنلاین
امکان مدیریت مشتریان
زمان تحویل (روز کاری): 15 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
15,000,000
تـــومان

پس از یک مشاوره تخصصی و دقیق از هزینه و زمان پروژه خود مطلع می‌شوید و می‌توانید طراحی سایت خود را شروع کنید. پس بهتر است که بیشتر از این زمان را تلف نکنید و همین الان با متخصصان وب تینوس تماس بگیرید.

بنابراین طراحی سایت هنری یک روش عالی برای هنرمندانی است که به دنبال توسعه حداکثری حرفه و هنر خود در مدت زمان کوتاهی هستند. پس اگر در هر شاخه از هنر فعالیت دارید و به دنبال رشد هنر خود هستید، تنها راه آن راه‌اندازی یک سایت هنری هست.

اگر که شما قصد راه‌اندازی سایت هنری شخصی خود را دارید، شرکت طراحی سایت وب تینوس در کنار شما هستند تا کسب کار خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید.

سایت هنری مناسب چه کسانی است؟

یک سایت هنری مناسب برای همه افرادی است که علاقه‌مند به هنر و فرهنگ هستند. این شامل هنرمندان حرفه‌ای، عکاسان، نویسندگان، موسیقیدانان، نقاشان و همچنین علاقه‌مندان به هنر و آثار هنری می‌شود. سایت هنری می‌تواند برای نمایش و فروش آثار هنری، به اشتراک گذاری دانش، ارتباط با هنرمندان دیگر و یافتن ایده‌ها و الهام بخشی برای هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر مفید باشد.

همچنین، سایت هنری مناسب برای دانشجویان هنر، افرادی که در حال تحصیل و یادگیری هنر هستند، نیز مناسب است. این سایت می‌تواند به آنها کمک کند تا از آخرین اخبار و رویدادهای هنری مطلع شوند، به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند، ایده‌ها و نمونه کارهای دیگران را ببینند و با همکاری و تعامل با هنرمندان حرفه‌ای، مهارت‌های خود را بهبود بخشند. علاوه بر این، سایت هنری مناسب برای افرادی است که به دنبال خرید آثار هنری هستند. آنها می‌توانند در این سایت‌ها آثار هنری مورد نظر خود را جستجو کنند، با هنرمندان در ارتباط باشند و آثار را مستقیماً از هنرمندان خریداری کنند. به طور کلی، سایت هنری مناسب برای هر کسی است که علاقه و عشق به هنر داشته باشد و می‌خواهد در این حوزه فعالیت کند یا از آثار هنری لذت ببرد.

مراحل طراحی سایت هنری

برای طراحی یک سایت هنری اصولی و موفق باید زیر ساخت‌های آن به صورت حرفه‌ای انجام شود در غیر این صورت در دراز مدت با مشکلات فراوانی رو به رو می‌شوید.

انتخاب دامنه در طراحی وب سایت

انتخاب دامنه اولین مرحله طراحی سایت هنری

دامنه همان (URL) است که کاربر با وارد کردن آن در بخش سرچ گوگل و اضافه کردن پسوند ir. یا com. وارد سایت شما می‌شود. این بخش خیلی مهم است و اگر می‌خواهید برای سایت خود برندی ایجاد کنید، نامی انتخاب کنید که راحت به خاطر سپرده شود و همچین اگر کوتاه باشد بهتر است. نباید از خط فاصله استفاده کنید و باید بدون فاصله هم خوانا باشد. بهتر است که از نام هنری خود یا گروه خود استفاده کنید. و در مورد پسوند‌ها هم، پسوند ir. ملی بوده اما پسوند com. بین‌المللی است و برای سایت‌هایی که اهداف بزرگ و جدی‌تری دارند مناسب است.

خرید هاست در وب سایت هنری

مرحله دوم در طراحی سایت گالری خرید هاست

هاست همان سرویس میزبانی است که برای نمایش دادن سایت خود در فضای اینترنت به آن نیاز دارید. انتخاب هاست مناسب، بستگی به نیاز‌های وب سایت شما دارد و ممکن است برای هر وب سایت متفاوت باشد. اما مهمترین فاکتور‌های انتخاب یک هاست مناسب شامل موارد زیر است:

 • پهنای باند
 • فضای ذخیره‌سازی
 • رم
 • پردازنده

بهتر است برای جلوگیری از مشکلات متعدد، هاست مورد نیاز برای وب سایت خود را خریداری کنید. که الزاماً گران‌ترین آن‌ها نیست و متخصصان وب تینوس بهترین مشاوره را در این باره به شما می‌دهند.

طراحی صفحات اصلی سایت

طراحی صفحات اصلی سایت در مرحله سوم

پس از تکمیل زیرساخت‌های مهم و فنی سایت، به بخش جذاب طراحی بصری و صفحات سایت می‌رسیم. ساختار ظاهری هر سایت هنری باید کاملاً شخصی‌سازی شده باشد و حتی به دیگر سایت‌های هنری شبیه نباشد. زیرا که هر یک از شاخه‌های هنری، طرفداران مخصوص به خودشان را دارد و روحیه و خلق و خوی آن‌ها با دیگران فرق می‌کند. پس در ابتدا، بایستی مخاطبان هدف خود را شناسایی کرده و طراحی گرافیکی به صورتی انجام گیرد که باعث شود مخاطبان هدف شما بیشتر شوند. همچنین طراحی صفحات اصلی باید کاملاً ساده و در عین حال جذاب باشد تا کاربر بتواند به راحتی به همه بخش‌های سایت دسترسی پیدا کند و با پیچیدگی زیاد موجب فرار آن‌ها از وب سایت نشود. مهم‌ترین عواملی که در طراحی صفحات سایت نقش دارند شامل، رنگ‌های سازمانی، فونت مناسب و نحوه چیدمان عناصر در سایت می‌شوند.

ساخت منو در سایت هنری

مرحله چهارم ساخت منو در طراحی سایت گالری

بعد از اتمام صفحات سایت به مرحله ساخت منو می‌رسیم که جزء مهمترین مراحل است. منو باید در قسمت بالایی سایت باشد و در آن تمامی صفحات و امکانات سایت قرار می‌گیرد.
و همینطور منو باید طوری چیده شود که مخاطب بتواند به راحتی به هرچیزی که می‌خواهد دسترسی پیدا کند. برای همین نباید منو را با اپشن‌های زیاد گیج‌کننده بکنیم و بهتر است که فقط پر کاربرد‌ترین اپشن‌ها را درون منو بگذاریم. اصلی‌ترین اپشن‌ها برای منوی سایت هنری شامل موارد زیر می‌شود:

 • فروشگاه
 • معرفی آثار هنرمند
 • درباره هنرمند
 • نمونه کار‌ها
 • رزومه هنرمند
 • وبلاگ‌ها
 • اطلاعات تماس
سئو و بهینه‌سازی سایت

مرحله پنجم سئو و بهینه‌سازی سایت هنری

سئو و بهینه‌سازی آخرین مرحله در طراحی سایت هنری است و حتی می‌توان گفت مهم‌ترین مرحله است. زیرا که ثمره تمام زحماتی که کشیدید اینجا مشخص می‌شود. اگر که شما بتوانید به بهترین نحو ممکن سایت خود را سئو و بهینه‌سازی کنید، متقابلاً فروشتان چندین برابر می‌شود و خیلی زود برندسازی شما انجام می‌شود. زیرا که روزانه هزاران نفر از سایت شما بازدید و خرید می‌کنند و خیلی زود اسم شما شناخته می‌شود. به بیان دیگر هرچه سئوی سایت شما بهتر باشد، رتبه سایت شما در گوگل بالاتر می‌رود و موجب می‌شود که حجم عظیمی از مخاطبان هرروز به سایت شما وارد شوند.

روش های کسب درآمد از سایت هنری خود

روش‌های کسب درآمد از طریق سایت هنری می‌تواند به شرح زیر باشد:

1. فروش آثار هنری: اگر شما یک هنرمند هستید، می‌توانید آثار خود را بر روی سایت هنری خود یا سایت‌های فروش آثار هنری قرار دهید. این روش به شما امکان می‌دهد تا آثار خود را به جمعیت بیشتری ارائه دهید و درآمدی از فروش آثار خود بدست آورید.

2. مزایده آثار هنری: می‌توانید یک بخش مزایده در سایت هنری خود ایجاد کنید و آثار خود را در آنجا به مزایده بگذارید. با این روش، می‌توانید قیمت آثار خود را افزایش دهید و درآمد بیشتری کسب کنید.

3. تدریس آموزش‌های هنری: اگر شما یک هنرمند حرفه‌ای هستید، می‌توانید آموزش‌های هنری را به صورت آنلاین ارائه دهید. می‌توانید ویدئوهای آموزشی را ضبط کنید و آنها را در سایت خود یا پلتفرم‌های آموزشی آنلاین دیگر به فروش بگذارید.

4. تبلیغات و همکاری با برندها: با جذب تبلیغاتکنندگان و همکاری با برندها و شرکت‌ها مرتبط با هنر، می‌توانید درآمدی از طریق نمایش تبلیغات در سایت خود کسب کنید. می‌توانید بنرها، پست‌های تبلیغاتی و لینک‌های همکاری به سایت خود اضافه کنید.

5. فروش محصولات و خدمات مرتبط: اگر شما علاوه بر آثار هنری، محصولات یا خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهید، می‌توانید آنها را در سایت خود به فروش بگذارید. مثلاً اگر شما یک هنرمند نقاش هستید، می‌توانید آثار خود را به همراه تراشه‌ها، کیف‌های هنری و غیره به فروش بگذارید. مهم است که در هر روشی که انتخاب می‌کنید، بازاریابی مناسب و تبلیغات برای سایت خود انجام دهید تا جمعیت بیشتری را به سمت سایت هنری خود جذب کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.

4.5/5 - (417 امتیاز)
طراحی سایت هنری طراحی سایت هنری

مشاوره رایگان طراحی سایت

با کد رفرال داخل متن 20درصد شامل تخفیف میشید. کد: Ashkan

تماس بگیرید تلگرام واتس اپ
سوالات متداول
مقالات مرتبط
ساخت سایت هنری چه تفاوتی با طراحی سایت هنری دارد؟

ساخت سایت هنری چه تفاوتی با طراحی سایت هنری دارد؟

همانطور که می‌دانید امروزه سایت هنری مانند پلی هنرمند را به مردم متصل می‌کند. و او می‌تواند از طریق این...

سایت هنری مناسب چه کسانی است؟

سایت هنری مناسب چه کسانی است؟

سایت هنری مناسب چه کسانی است؟ امروزه تقریباً همهٔ مشاغل به منظور توسعه و رشد حداکثری و دسترسی به طیف...

صفر تا صد طراحی وب سایت هنری

صفر تا صد طراحی وب سایت هنری

صفر تا صد طراحی سایت هنری : اگر در هر یک از شاخه‌های هنری فعالیت دارید، از همین الان به...

روش‌های فوق‌العاده کسب درآمد از طراحی سایت هنری

روش‌های فوق‌العاده کسب درآمد از طراحی سایت هنری

در عصر امروزی، همه مردم به دنبال کسب درآمد هستند و حتی کسانی هم که درآمد دارند به دنبال بیشتر...

طراحی سایت هنری رایگان

طراحی سایت هنری رایگان

در حال حاضر در اکثر بخش‌های جهان تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است. و این عمل سبب می‌شود...

طراحی سایت هنری با هوش مصنوعی

طراحی سایت هنری با هوش مصنوعی

در این روز‌ها که بازار هوش مصنوعی بسیار داغ است، همه افراد برای پیش بردن هدف‌های خود یا حتی کار‌های...

طراحی سایت هنری برای عکاسان

طراحی سایت هنری برای عکاسان

در حال حاضر مهم‌ترین نیاز هر فردی که یک حرفه یا شغل شخصی دارد، داشتن سایت شخصی است. این امر...

طراحی سایت هنری برای نوازندگان و خوانندگان

طراحی سایت هنری برای نوازندگان و خوانندگان

در جهان امروزی، موسیقی را می‌توان به عنوان تأثیر گذارترین عامل در تغییر جهان دانست. به طوری که اکثر افراد...

طراحی سایت هنری برای گالری‌ها

طراحی سایت هنری برای گالری‌ها

همان طور که تا الان همه شما می‌دانید، طراحی سایت تبدیل به یک عامل مؤثر در رونق کسب و کار‌ها...

تأثیر cms در طراحی سایت هنری

تأثیر cms در طراحی سایت هنری

شاید تا به حال کلمه cms در طراحی سایت به گوشتان نخورده باشد. برای همین در این مقاله می‌خواهیم این...

افزایش حداکثری فروش و ترافیک با گوگل ادوردز در سایت هنری

افزایش حداکثری فروش و ترافیک با گوگل ادوردز در سایت هنری

تا به اینجا تقریباً تمام مقالات راجع به طراحی سایت هنری بود. اما الان می‌خواهیم راجع به فرایند پس از...

پنج دلیل مهم که چرا به پشتیبانی سایت هنری نیاز دارید

پنج دلیل مهم که چرا به پشتیبانی سایت هنری نیاز دارید

همانطور که می‌دانید اگر طراحی سایت هنری خود را به یک شرکت سپرده باشید، بعد از تکمیل فرآیند طبق قرارداد...

چرا ریدیزاین سایت هنری خیلی مهم است

چرا ریدیزاین سایت هنری خیلی مهم است

همانطور که می‌دانید امروزه همه چیز در حال پیشرفت است از برند‌های معروف ماشین گرفته تا حتی لوازم خانگی. در...

دیدگاه ( 18 )

 1. سلام و عرض ادب.
  میخواستم بدونم شما برای طراحی سایت هنری از کدام سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنید؟

  پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر باشه.
   ما روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس کد نویسی می‌کنیم و در نهایت دسترسی کامل به شما داده می‌شود تا هر تغییری که می‌خواستید را اعمال کنید.

   پاسخ
 2. سلام وقت بخیر
  طراحی گرافیکی سایت به چه صورتی انجام می شود؟

  پاسخ
  • عرض ادب و احترام.
   پس از مشاوره و بازگو کردن تمام امکاناتی که میخواهید سایت شما داشته باشد مراحل اولیه طراحی سایت انجام میشود. در این قسمت تیم متخصص وبتینوس با استفاده از رنگ های سازمانی شرکت شما و روانشناسی رنگ ها شروع به طراحی رابط کاربری و صفحات مختلف سایت شما می‌کند.

   پاسخ
 3. وقتتون بخیر.
  آیا شما ریدیزاین سایت قدیمی هم انجام میدهید؟

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب احترام.
   بله، شما می‌توانید پس از یک تماس با مشاوران ما نیازهای جدیدی که می‌خواهید سایت شما داشته باشد و تمام تغییرات را توضیح می‌دهید و پس از آن روند ریدیزاین سایت شما شروع میشود.

   پاسخ
 4. سلام آیا پس از تمام شدن فرایند طراحی سایت هنری، نحوه کارکردن با آن را آموزش می دهید؟

  پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر باشه.
   بله، پس از تکمیل شدن سایت به شما به صورت کامل و جامع آموزش داده می‌شود و تمام نکات کار کردن با سیستم تولید محتوا (cms) به شما یاد داده می‌شود. همینطور به مدت یک سال هم تیم وب تینوس پشتیبانی شما را انجام می‌دهند، پس هیچ نگرانی‌ای در این باره نداشته باشید.

   پاسخ
 5. سلام، وقتتون بخیر
  می خواستم بدونم طراحی سایت شما به گونه ای هست که سایت به روی موبایل هم به درستی نمایش داده شود؟

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب و احترام.
   بله، سایت کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا طراحی می‌شود و بر روی تمام دستگاه ها به‌طور کاملا صحیح عمل می‌کند.

   پاسخ
 6. سلام و عرض ادب.آیا شما سایت هنری بین المللی و چند زبانه هم طراحی می کنید؟اگر بله، چه تاثیری در قیمت طراحی سایت دارد؟

  پاسخ
  • سلام وقتتون بخیر.
   بله، تیم وب تینوس سایت های بین المللی و چند زبانه هم طراحی می‌کند و درباره هزینه طراحی سایت‌های چند زبانه بهتر است که با مشاوران ما تماس بگیرید تا دقیق تر جزئیات را بیان کنید و قیمت دقیقی بگیرید.

   پاسخ
 7. سلام، آیا دامنه ثبت شده برای سایت به نام خودم است یا شرکت شما؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر.
   دامنه به نام خود شما خواهد بود.

   پاسخ
 8. سلام وقتتون بخیر. آیا طراحی سایت هنری شما مناسب سئو و بهینه سازی است؟

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب.
   بله، کدنویسی سایت به گونه‌ای انجام می‌شود که کاملا مطابق با قوانین گوگل و سئو باشد. همچنین تاثیر زیادی در سرعت سایت شما دارد.

   پاسخ
 9. سلام. آیا سایتی که طراحی میکنید روی همه مرورگرها به درستی کار میکند؟

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب و احترام.
   بله، پس از تکمیل شدن مراحل طراحی سایت تمام این نکات مجددا چک میشود و پس از تحویل دادن سایت به شما هیچ مشکلی نخواهد بود.

   پاسخ

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*