شرکت طراحی سایت و سئو وب تینوس
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

مراحل طراحی سایت پزشکی

مراحل طراحی سایت پزشکی

هرپزشکی برای اینکه هم بتواند برای خود مراجعین بیشتری فراهم کند و هم بتواند خود را در جامعه بعنوان پزشکی مطرح و موفق معرفی کند به طراحی سایت پزشکی نیاز دارد.

چراکه داشتن یک سایتی که امکانات رزرو آنلاین نوبت و ارائه اطلاعات بیمار و… را داشته باشد باعث می شود تا پزشک نامش بر سر زبان ها بیشتر مطرح بشود و شناخته تر باشد. پس طراحی سایت پزشکی یکی از موارد ضرروری برای هر پزشک، مطب، بیمارستان و.. میباشد؛ زیرا که فضای راحت تری را برای کادر درمان و بیماران فراهم میکنید.

چرا یک پزشک برای بهبود کار خود به طراحی سایت پزشکی نیاز دارد

 • زمانیکه شما سایت پزشکی داشته باشید این امکان برای شما فراهم میشود که پرونده بیماران خود را بصورت اینترنتی تشکیل دهید
 • شما میتوانید از طریق تیکت امکان مشاوه را بر ای بیماران خود فراهم کنید
 • میتوانید از سایت خود برای ارسال آزمایشات یا دیگر مدارک پزشکی بین خود و بیماراستفاده کنید
 • این امکان برای شما فراهم می شود تا یک سری تجهیزات پزشکی خود را به فروش برسانید
 • میتوانید از درگاه پرداختی انلاین برای پرداخت ویزیت یا دیگرهزینه ها استفاده کنید
 • رزرو نوبت بصورت اینترنتی و آنلاین و تعیین وقت قبلی
 • امکان ایجاد صفحه برای پرسش و پاسخ به مشکلات بیماران
 • شما میتوانید عمل های موفق و یا درمان های موفق خود را در سایت خو قرار دهید
 • برای یک دنداپزشک سایت میتواند مکانی برای درج نمونه کار های خود باشد
 • شما میتوانید بخش نظر سنجی را در سایت خود فعال نمایید تا تاعاملی بین بیماران انجام شود
 • با استفاده از سایت میتوانید مراحل قبل از عمل و دوران نقاهت را به بیماران خود توضیح دهید
 • و بسیاری از امکانات دیگر

سایت پزشکی شما رزومه شما خواهد بود و میتوانید موفقیت های خود و سطح دانش سوابق تحصیلی و کاری خود را با آن با بیماران خود به اشتراک بگذارید که بیماران با مراجعه به آن با شما و فعالیت شما بیشتر آشنا می شوند.

آیا داشتن سایت پزشکی می تواند راحتی بیشتری برای کادر درمان و بیماران به ارمغان بیاورد

امکانات سایت پزشکی

یک سری نکات باید در طراحی سایت پزشکی رعایت شوند که در ادامه به آن میپردازیم:

رعایت استانداردهای پزشکی

یک سری استاندار ها هستند که باید در طراحی سایت پزشکی برای پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، دامپزشکان و بقیه پزشکان حوزه سلامت رعایت شوند. این استاندارد ها باید در بخش های مختلف سایت که تولید محتوا برای سایت به حساب می آید مثل گالری تصاویر و ویدیوها رزومه پزشک و توضیح درباره خدماتس که پزشک ارائه می دهد می باشد که باید رعایت شوند.

تمرکز بر تجربه کاربری

در طراحی سایت پزشکی یکی از مواردی که باید به آن دقت کرد این است که سایت باید برای کاربران ساده و قابل استفاده باشد. به این صورت که اگر سایت شما جوری باشد که استفاده از آن برای کاربرات سخت و غیرقابل فهم باید هرچند که شما پزشک خوبی باشید تاثیری نخواهد داشت.

بنابراین در طراحی سایت پزشکی باید تمرکز بر تحربه کاربری برای استفاده راحت و آسان کاربران توجه زیادی شود زیرا که ارتباط مستقیمی بر روند کاری شما دارد.

طراحی رسپانسیو

طراحی رسپانسیو ینی طراحی سایت به گونه ایی که بشود از آن سایت به غیر از کامپیوتر در دیگر سیستم ها مانند گوشی موبایل و تبلت و.‌.. به خوبی و به درستی استفاده کرد.طراحی رسپانسیو  در طراحی سایت اهمیت فراوانی دارد.

ارائه اطلاعات به روش صحیح

سایت پزشکی شما باید آرشیوی از اطلاعات دقیق و بروز از مسائل پزشکی و مقالات پزشکی به گونه ایی ساده و قابل فهم برای کاربران باشد.

چرا نباید از قالب آماده استفاده کرد
مزایا و معایب قالب آماده را در این ویدئو با هم بررسی می‌کنیم و خواهیم یافت کدام یک برای ما بهتر است

طراحی سایت برای دسترسی آسان به اطلاعات پزشکی

سایت پزشکی شما باید به گونه ایی باشد که کاربران بتوانند به اطلاعات پزشکی موردنیاز خود به راحتی دسترسی پیداکنند. و بهترین کار این است که بخش هایی از نمونه کار ها و درمان های خود را بصورت ویدیو هایی که بیماران درمورد خدمات مرکز شما و رضایتی که از کار شما و خدمات شما دارند بوجود آورید.

طراحی سایت برای ارتباط با بیماران

یکی دیگر موارد مهم در طراحی سایت پزشکی، ارتباط با بیماران است. که بدین منظور باید بخش هایی نظیر ارسال تیکت، فرم تماس، چت آنلاین، فرم ارباط با ما و…. درون سایت شما ایجاد شود.

در دنیای امروز بخش زیادی ارتباطات از طریق تماس های تصویری و شبکه های مجازی انجام می شود که اجرای این زیرساخت ها برای ایجاد ارتباط سریع و آسان بیماران با پزشک می باشد که نقش مهمی را در جذب بیماران و افزایش اعتبار شما دارد. این زیرساخت ها در بسیاری از مراکز زیبایی، لاغری، دانپزشکی استفاده فراوانی دارند.

مدیریت محتوای سایت پزشکی

مدیریت محتوا سایت پزشکی یکی از مواردی است که باید به آن توجه زیادی شود. زیرا بایذ محتوا سایت بروز باشد و در زمان های مشخصی مطالب جدیدی برای کاربران درون سایت قرار گیرد.

اینکار نیاز به برنامه ریزی منظم و دقیقی دارد که محتوا مورد نظر باید بصورت اختصاصی توسط تیم تولید محتوا مطب زیر نظرتیم سئوی سایت پزشکی تولید و متنشرشود.

ارائه خدمات پزشکی آنلاین و طراحی سایت پزشکی برای این منظور 

امروزه در بسیاری از مراکز مانند مراکز روانپزشکی و روانشناسی بیماران بیشتر ترجیح می دهند ارتباط با پزشک و مشاور خود را بصورت مجازی داشته باشد.

پس ارائه خدمات پزشکی آنلاین در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است. و سایت را باید به گونه ایی طراحی کنید که ارائه خدمات آنلاین پزشکی به سادگی در اختیار بیماران قرار گیرد.

پشتیبانی از پزشکان و متخصصان

پشتیبانی از پزشکان و مختصصان به این منظور است که اطمینان حاصل شود که پزشکان و مختصصان میتوانند به راحتی از طریق سایت با استفاده از ابزارهایی مانند پست الکترونیکی، ارسال تیکت، فرم تماس با ما و… برای ارتباط با بیماران خود استفاده کنند.بطور معمول و در حالت عادی این امکانات در اختیار دیگر اعضا مطب برای ارتباط بیشتر با بیماران قرار میگیرد.

طراحی سایت با قابلیت پاسخ به سوالات رایج

طراحی سایت با قابلیت پاسخ به سوالات رایج بدین معنی است که کاربران و بیماران شما بتوانند براحتی سوالات پرتکرار خود را مطرح نمایند و شماهم با پاسخ به سوالات پرتکرار بیماران سایت خود را به سایتی مرجع در حوزه تخصص خود تبذیل می کنید و بدین ترتیب بیماران و کاربران براحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند.

استفاده از روش‌های پیشرفته برای جذب کاربران 

از دیگر مواردی که باید در طراحی سایت پزشکی مورد استفاده قرار گیرد استفاده از روش های پیشرفته پزشکی برای جذب کاربران می باشد که شامل ایجاد بخش هایی برای ارائه تصاویر و ویدیوهای با کیفیت، ارائه اطلاعات و مقالات جامع و کامل در حوزه پزشکی و… می باشد.

هرچه تعاملات بین پزشک و بیمار بیشتر باشد و محتوای با کیفیتی ارائه شود شما به عنوان پزشکی مطرح دز حوزه تخصصی خود معرفی خواهید شد.

سئو و بهینه سازی در طراحی سایت پزشکی

کار سئو(بهینه سازی موتور جستجو) بدین گونه است که زمانیکه بیماران یا کاربران در حال جستجو هستند به آنها کمک میکند تا سایت شما را پیدا کنند و با محتوا حوزه و نوع کار شما آشنا شوند.

بطور کلی سئو یا بهینه سازی موتور های جستجو یا امر بسیار مهم در طراحی سایت پزشکی در دنیا دیجیتال امروز می باشد. استفاده درست از سئو باعث افزایش دیده شدن سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو می شود.

زمانیکه سایت شما سئو داشته باشد شما نسبت به سایر ارائه دهندگان خدمات پزشکی شناخته شده تر و مطرح ترهستید و همچنین مراجعین شما نیز افزایش می یابد زیرا که شما با استفاده از سئو بصورت صحیح و اصولی در صفحه اول گوگول قرار دارید.

طراحی سایت پزشکی با وب تینوس

شما می توانید جهت طراحی سایت پزشکی خود بصورت حرفه ای با شرکت وب تینوس (Webtinus) تماس حاصل فرمایید. این شرکت با تیمی متخصص و خلاق وبسایت‌های شگفت‌انگیز با تمرکز بر تجربه‌ی دیجیتال را به متقاضیان خود ارائه می دهد. ما تیمی متخصص و خلاق هستیم که آمادگی داریم تا بهترین نتیجه را در سفر دیجیتال شما به ارمغان بیاوریم.

قیمت طراحی سایت پزشکی

بطور کلی نمی توان برای طراحی سایت پزشکی یک قیمت واحد را عنوان کرد زیرا که به به عوامل زیادی بستگی دارد و هرکدام از سایت های پزشکی دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و بطور کلی قیمت طراحی سایت پزشکی منعطف است.

از آنجا که سایت پزشکی شما به عنوان مطب شماست و در حقیقت سبب افزایش اعتبار و افزایش مراجعین شما در دنیای دیجیتال امروز می شود بخش های متنوعی دارد.

بعنوان مثال دندان پزشک در سایتش یک بخش ویزیت آنلاین و پاسخ به سوالات و ارسال عکس دارد درحالیکه که سایت یک روانپزشک بدلیل نحوه کاری خود این بخش را ندارد و تنها رزرو نوبت بصورت آنلاین دارد.

برای طراحی سایت پزشکی خود به صورت حرفه ایی و متتاسب با حوزه و حرفه خود با کارشناسان شرکت وب تینوس تماس حاصل نمایید تا از یک مشاوره تخصصی برخوردار شوید و پس از اطلاع از هزینه و زمان تحویل پروژه طراحی سایت پزشکی را خود را شروع کنید.

شرکتی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
زمان تحویل (روز کاری): 10 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
12,000,000
تـــومان
فروشگاهی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
طراحی محصولات، کوپن تخفیف و ...
قابلیت ثبت سفارش آنلاین
قابلیت پرداخت آنلاین
امکان مدیریت مشتریان
زمان تحویل (روز کاری): 15 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
15,000,000
تـــومان
4.7/5 - (43 امتیاز)
طراحی سایت پزشکی طراحی سایت پزشکی

مشاوره رایگان طراحی سایت

تماس بگیرید تلگرام واتس اپ
سوالات متداول

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*