شرکت طراحی سایت و سئو وب تینوس

طراحی سایت خدماتی

مراحل طراحی سایت خدماتی

مراحل طراحی سایت خدماتی

از میان کسب و کار‌هایی که در دنیای مجازی وجود دارند کسب و کار‌ها و بیزینس‌هایی هم وجود دارند که فقط به ارائه خدمات خاصی به مشتریان می‌پردازند. در این مقاله سعی داریم درباره طراحی سایت‌، ویژگی‌ها و مزایای آن صحبت کنیم اما قبل از هر چیز تعریفی از سایت خدماتی ارائه خواهیم داد.
سایت خدماتی سایتی است که در آن افراد یا شرکت‌ها خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهند. خدماتی مانند مشاوره، زیبایی، نظافت، خدمات درمانی، خدمات فنی و… تنوع این کسب و کار‌ها به نوع حرفه و فعالیتی که انجام می‌دهند بستگی دارد.
این کسب و کار‌ها نیازمند فضایی در دنیای وب هستند تا بستر کسب و کار خود را توسعه داده و در تجارت دنیای مجازی از رقبای خود عقب نمانند.
طراحی وب سایت خدماتی برای کسب و کار و بیزینس‌هایی مانند مشاوره، زیبایی، نظافت خدمات فنی، درمانی و… انجام می‌شود. در طراحی وب سایت خدماتی باید به این ویژگی‌ها توجه داشت.

چند ویژگی متمایز کننده در سایت های خدماتی

طراحی مناسب با نوع خدمتی که ارائه می‌شود.
تعامل با کاربران از طریق دریافت نظرات و انتقادات آن‌ها.
در دسترس بودن خدمات در سایت به صورت دسته‌بندی شده و مرتب.
واکنش گرا بودن وب سایت‌ها
درگاه پرداخت امن برای اطمینان خاطر مشتریان و مدیران وب سایت
داشتن ظاهر کاربر پسند و جذاب

ویژگی متمایز کننده در سایت های خدماتی

نکاتی در طراحی سایت خدماتی

سئو سایت خدماتی

عوامل متعددی به سئو سایت شما کمک می‌کنند، مثل تولید محتوا با کیفیت، کلمات کلیدی هدف، سرعت بارگذاری مناسب، گرافیک زیبا و جذاب سایت، ارائه مقاله‌های مرتبط با حوزه کاری خود، استفاده از عکس‌ها و ویدیو‌ها، استفاده از لینک‌ها.
هر چقدر سئوی سایت قوی باشد وب سایت در نتایج موتور‌های جستجو بهتر دیده می‌شوند و به دنباله آن بازدید از سایت افزایش پیدا می‌کند. یک سئو خوب در طراحی سایت‌های خدماتی به سایت کمک می‌کند که در صفحات گوگل ظاهر شود.

لوگو در سایت های خدماتی

لوگو مناسب برای سایت خدماتی

لوگویی مناسب است که مشتریان با دیدن آن به هویت سایت شما پی ببرند. لوگو نباید خیلی گنگ باشد و حتماً باید قابل فهم باشد. رنگ لوگو نیز بسیار مهم است، زیرا در نهایت طراحی وب سایت شما بر اساس رنگ لوگوی شما خواهد بود. در واقع لوگوی مناسب کسب و کار شما امضای شما است، مهم است که چه پیامی را می‌خواهید با آن به مشتریان خود القا کنید.

محتوای مناسب
ارائه محتوای جامع و با کیفیت درباره خدماتی که ارائه می‌شود در جذب مشتری و افزایش نرخ بازدید سایت تأثیرگذار خواهد بود. همچنین رعایت نکات ویرایشی، جمله‌بندی درست و رساندن پیام به مخاطبان، درج کلمات کلیدی و استفاده از لینک‌ها باعث می‌شود محتوای سایت شما را برای گوگل جذابتر خواهد کرد. با محتوای غیر کپی و یونیک نیز اعتبار سایت شما بیشتر خواهد شد.

منوی خدمات

کسب و کار‌ها مختلف خدمات گوناگونی با یکدیگر ارائه می‌کنند، ایجاد یک منوی متشکل از این خدمات در هنگام طراحی سایت‌های خدماتی باعث انتخاب و دسترسی آسان مشتری به خدمات سایت می‌شود. این خدمات باید در یک منو یا زیر منوی جداگانه قرار بگیرند تا باعث دسترسی بهتر کاربری به دسته‌های مختلف شوند.

چرا نباید از قالب آماده استفاده کرد
مزایا و معایب قالب آماده را در این ویدئو با هم بررسی می‌کنیم و خواهیم یافت کدام یک برای ما بهتر است

چت آنلاین
چت آنلاین بخشی از سایت است که باید در تمام صفحات وب سایت‌های خدماتی وجود داشته باشند. در طراحی سایت‌های خدماتی باید به این نکته توجه شود که اگر این بخش در دسترس نباشد کاربران سایت در هنگام سفارش ممکن است دچار سردرگمی شوند.
پس رعایت این بخش در طراحی سایت‌های خدماتی باعث ایجاد یک گزینه‌ی حیاتی برای برقراری ارتباط مشتری با مدیران سایت می‌شود که باعث افزایش اعتماد به کسب و کار میان کاربران می‌شود.

در دسترس بودن
در دسترس بودن سایت از مواردی است که در جذب مشتریان بسیار حائز اهمیت است. کاربران باید بتوانند به سادگی سایت شما را پیدا کنند، این امر منجر به افزایش بازدهی سایت شما خواهد شد و مشتریان زیادی به سایت شما هدایت می‌شوند.

صفحه تماس با ما
صفحه تماس با ما از الزامات طراحی سایت مخصوصاً سایت‌های خدماتی است زیرا کاربران به راحتی با این صفحه می‌توانند با مدیران وب سایت ارتباط برقرار کنند و مشکلات احتمالی را با آن‌ها در میان بگذارند. همچنین این صفحه باعث افزایش اعتبار سایت نیز می‌شود.

انتخاب دیزاین مناسب
با توجه به گرافیک و جذابیت بصری سایت از نکات بسیار مهمی است که ارتباط مستقیم با افزایش بازدید و بهینه‌سازی سئو سایت شما دارد. رعایت این مبحث در طراحی سایت‌های خدماتی قطعاً باعث می‌شود کاربران از سایتی که جذاب با دیزاین و ترکیب رنگ مناسب است استقبال بیشتری کنند.

مزایای وب سایت خدماتی

به طور کلی سیاست طراحی وب سایت خدماتی برای هر کسب و کاری در بهینه‌تر کردن روند فروش و ارائه خدمات مناسب آن کسب و کار است.
از این رو این وب سایت‌ها به افزایش بازدید و دیده شدن بهتر خدمات آن‌ها کمک می‌کند. همچنین باعث جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع در روند کار‌ها در فرایند ارائه خدمات به مشتریان می‌شود.
با این وب سایت‌ها مدیران این بیزینس‌ها می‌توانند از هزینه کردن چند برابر که در دنیای حقیقی لازم به پرداخت آن هستند صرف نظر کنند و با پرداخت مبلغ ناچیز همان روند کاری که در دنیای حقیقی طی می‌کنند. در وب سایت خود در کمترین زمان ممکن پیاده کنند. همچنین امروزه طراحی سایت‌های خدماتی به افزایش اعتبار کسب و کار‌ها و بیزینس‌ها کمک قابل توجهی می‌کنند و باعث افزایش بازدهی کسب و کار‌های آن‌ها نیز می‌شود.

سخن پایانی
برای طراحی و راه‌اندازی یک وب سایت خدماتی ابتدا نیاز به شناخت مشتریان هدف کسب و کار مورد نظر و همچنین مقداری سرمایه اولیه که می‌توان به طراحی سایت خود اختصاص داد را مدنظر داشته باشید تا بتوانید هدفمند تمام مراحل طراحی سایت خدماتی را طی کنید.
مشاوران طراحی وب سایت در این زمینه می‌توانند کمک قابل توجهی به شما کنند تا بتوانید تمام جوانب طراحی سایت متناسب با کسب و کار یا بیزینس خود را بسنجید و با آگهی بیشتر از بودجه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا بی‌گدار به آب نزنید. تا در نهایت باعث جلب رضایت شما و مشتریان وب سایت خدماتی خود شود.

شرکتی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
زمان تحویل (روز کاری): 10 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
12,000,000
تـــومان
فروشگاهی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
طراحی محصولات، کوپن تخفیف و ...
قابلیت ثبت سفارش آنلاین
قابلیت پرداخت آنلاین
امکان مدیریت مشتریان
زمان تحویل (روز کاری): 15 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
15,000,000
تـــومان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان طراحی سایت

تماس بگیرید تلگرام واتس اپ

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*