شرکت طراحی سایت و سئو وب تینوس
طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت

مراحل طراحی سایت وکالت

مراحل طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت، یکی از مواردی است که برای کانون وکالت اهمیت ویژه ای دارد. فرض کنید شما یک وکیل هستید چه ویژگی هایی  بهتر است سایت شما داشته باشد؟ما در این مقاله به چند تا از این ویژگی ها اشاره می کنیم.

 • طراحی بی نظیر و زیبای سایت وکالت
 • بهینه سازی سایت وکالت برای مرورگرها
 • طراحی سایت وکالت با ارائه ی اطلاعات دقیق و جامع
 • فرم تماس با ما در طراحی سایت وکالت
 • فرم درخواست استعلام قیمت سایت
 • محتوای به روز در سایت وکالت
 • امکان آپلود و ارسال مدارک برای مشاوره دقیق‌تر وکالت
 •  طراحی سایت وکالت با قابلیت ارتباط
 • طراحی سایت مشاوران حقوقی با وکیل آنلاین
 • جواب سوالات موکلان
 • سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت
 • نکات سئو در طراحی سایت وکالت
 • نکات گرافیکی در طراحی سایت
 • قابلیت پاسخگویی در سایت مشاوران حقوقی
 • نکات برندسازی در طراحی سایت وکلا
طراحی سایت وکالت

طراحی بی نظیر و زیبای سایت وکالت

ظاهر سایت وکالت اهمیت ویژه ای برای کاربران دارد. کاربر وقتی وارد سایت می شود اول از همه به رنگ سایت ، فونت آن، تصاویر و طرح بندی آن توجه می کند. بنابراین در طراحی سایت وکالت  بهتر است به این موارد توجه کنیم تا یک طراحی بی نظیر و زیبا داشته باشیم.

بهینه سازی سایت وکالت برای مرورگرها

امروزه بیشتر افراد وقتی به خدماتی نیاز دارند آن را در اینترنت سرچ می کنند. پس بهتر است سایت وکالت به گونه ای طراحی شود که با همه ی مرورگرهای قدیمی و جدید کاربرد سازگار باشند.

طراحی سایت وکالت با ارائه ی اطلاعات کامل و دقیق

سایت وکالت باید به گونه ای طراحی شود که کاربران بتوانند اطلاعات کاملی در مورد کانون وکالت و خدماتی که در آن ارائه می شود به دست بیاورند. بهتراست درآن قوانین و مقررات وکالت هم موجود باشد تا کاربران بتوانند در صورت لزوم از آن ها استفاده کنند.

ایجاد فرم تماس با ما در طراحی سایت وکالت

یکی از نکات مهم در طراحی سایت وکالت این است که قابلیت این را داشته باشد که در صورت نیاز کاربر، رزومه وکیل را در اختیار او قرار بدهد. در این صورت کاربر اگر قصد وکالت آنلاین را داشته باشد می تواند با خواندن رزومه وکیل، با او آشنا شود.

فرم درخواست استعلام قیمت سایت

شما می توانید با ایجاد فرم در خواست استعلام قیمت، به کاربران این امکان را بدهید که با مقایسه قیمت ها تصمیم مناسب تری بگیرند. شما می توانید با شرکت طراحی سایت وب تینوس سایتی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت داشته باشید.

قیمت طراحی سایت وکالت

 محتوای آپدیت درسایت وکالت

کاربران همیشه به دنبال محتوای به روز و مفید هستند که شامل مقالات حقوقی، اخبار حقوقی است. بنابراین سایت وکالت باید محتوی باارزش و به روز به بازدیدکنندگان ارائه دهد.

امکان آپلود و ارسال مدارک برای مشاوره دقیق‌تر وکالت

سایت وکالت باید این امکان را داشته باشد که موکل بتواند به راحتی مدارک خود را بارگذاری کند. وکیل بتواند به مدارک موکل دسترسی داشته باشد تا مشاوره بی نقص انجام دهد.

طراحی سایت وکالت با قابلیت ارتباط

سایت وکالت باید به گونه ای طراحی شود که بتواند به راحتی با موکل خود ارتباط برقرار کند. مواردی مانند: ایمیل، شماره تلفن، تلگرام و واتساپ و … باشد.

چرا نباید از قالب آماده استفاده کرد
مزایا و معایب قالب آماده را در این ویدئو با هم بررسی می‌کنیم و خواهیم یافت کدام یک برای ما بهتر است

طراحی مشاوران حقوقی با وکیل آنلاین

سایت مشاوران حقوقی با قابلیت وکیل آنلاین این امکان را به کاربران می دهد تا از مشاوره ی آنلاین استفاده کنند. وکلا بتوانند حق الزحمه ی خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند و از هزینه های رفت و آمد ومشاوره حقوقی کاسته شود. با این قابلیت می توانند مدارک موکل را به صورت اینترنتی دریافت کنند و در وقت صرفه جویی شود.

جواب سوالات موکلان

بهتر است در سایت شما این قابلیت وجود داشته باشد که موکلین پس از مشاوره شما، بتوانند نظرات خود را اسال کنند و کاربران دیگر نظرات آن ها را مشاهده کنند تا رزومه بهتری برای شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت

سایت شما با داشتن سیستم مدیریت محتوا می تواند این امکان را داشته باشد که به راحتی بدون نیاز به متخصص به روز رسانی شود.

نکات سئو در طراحی سایت وکالت

امروزه وکلا وقتی نیاز به خدمات دارند اول از همه آن را سرچ می کنند و اگر سایتی برای موتورهای جستجو بهینه شود نتیجه بهتری خواهد داشت. سئو سایت بسیار مهم است و بهتر است سایت وکالت سئو شود تا در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شود و بازدید داشته باشد.

نکات گرافیکی در طراحی سایت

گرافیک سایت از مواردی است که دز طراحی سایت وکالت با اهمیت است. گرافیک سایت در جذب مخاطب به سایت نقش مهمی دارد. صفحه اول سایت شما مهمترین صفحه است و اگر در آن تصاویر گرافیکی زیبا بارگذاری شود، در ذهن مخاطب حک می شود.

قابلیت پاسخگویی در سایت مشاوران حقوقی

کاربران وقتی می خواهند در سایت مشاوران حقوقی، به دنبال پاسخ سوالات خود باشند امکان دارد از موبایل، تبلت یا لپ تاپ استفاده کنند. سایت باید به گونه ای طراحی شود که قابلیت پاسخ گویی به نیازهای کاربران را داشته باشند.

طراحی سایت برای مشاوران حقوقی

نکات برند سازی در طراحی سایت وکلا

شما وقتی می خواهید بین مشتریان و کاربران شناخته شوید بهتراست از برندسازی حرفه ای استفاده کنید. استفاده از لوگو منحصر به فرد و نام مناسب برای شرکت باعث می شود که در ذهن کاربران حک شوید.

همین طور که در این مقاله اشاره کردیم شرکت طراحی سایت وب تینوس با متخصصین خبره خود به شما کمک می کند که سایت وکالت منحصر به فرد و حرفه ای داشته باشید. شما می توانید با داشتن سایت وکالت در هزینه و زمان خود و موکلین صرفه جویی کنید و موکلین می توانند در هر ساعتی از شبانه روز سوالات حقوقی خود را مطرح کنند.

قیمت طراحی سایت وکالت

قیمت طراحی سایت های وکالت به عوامل زیادی بستگی دارد. ممکن است نسبت به نیازها و مشخصات پروژه ها متفاوت باشد. در واقع، قیمت طراحی آن به تجربه و صلاحیت شرکت و طراح موردنظر متفاوت است. قیمت آن به تعداد صفحات، پوسته ها، امکانات و قابلیت های وب سایت بستگی دارد.

قیمت طراحی سایت وکالت شرکت وب تینوس

شرکت طراحی سایت وب تینوس با طراحان خبره و تیم متخصص خود شما را کمک می کنند تا سایتی حرفه ای با قابلیت ها و امکانات مورد نظر خود طراحی کنید. همچنین، با پشتیبانی خود کمک می کنند که هرجا در سایت مشکلی به وجود آمد آن را برطرف کنند. برای مشاوره دقیق تر و اطلاعات از قیمت ها می توانید با شرکت از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و تلفنی ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت وکلا

طراحی سایت وکلا باید زیبا و جذاب باشد. طرح بندی مناسب، استفاده از رنگ های صحیح و هماهنگ، استفاده از تصاویر و گرافیک های جذاب و با کیفیت مهم ترین عوامل جلب توجه کاربران است. طراحی سایت وکلا باید کاربرپسند باشد و با تمام مرورگرها و دستگاه ها مطابقت داشته باشد. سایت باید بدون تاخیر در بارگذاری محتوا، امکان مشاهده داده ها و استفاده از ویژگی های سایت را به کاربران فراهم کند.

بعد از طراحی سایت وکالت بهتر است برای ایجاد نقشه سایت و بهبود تجربه ی کاربری آن از روش های زیر استفاده کنید:

تحلیل نیاز کاربران در طراحی سایت وکالت

قدم اول این است که شما باید نیازهای کاربران را تحلیل کنید. می تواتید برای این کار، از راه مصاحبه و پرسش نامه و تحقیقات انجام دهید. این کارها به شما کمک میکند تا بفهمید کاربران شما چه نیازهایی دارند و انتظار چه کارهایی را دارند.

ساخت نقشه سایت

شما می توانید با توجه به نیازهایی که کاربران دارند، یک نقشه سایت ساده برای سایت خودتان طراحی کنید. بهتر است صفحات اصلی و فرعی را در نقشه سایت نمایش دهید. همچنین، برای مرتب سازی و دسته بندی از یک ساختار منطقی استفاده کنید.

طراحی رابط کاربری مناسب

طراحی رابط کاربری بهتر است ساده، کاربرپسند و جذاب باشد. بهتر است شما از رنگ های مناسب، فونت های قابل خواندن، آیکون های بصری برای بهبود تجربه کاربران استفاده کنید. همچنین، سایت شما باید واکنش گرا باشد و روی تمامی دستگاه ها و در همه ی اندازه ها نمایش داده شود.

ساده سازی فرآیندها

برای اینکه بتوانید تجربه کاربری را بهبود ببخشید باید فرآیندهای وکالت را ساده تر و قابل فهم تر کنید. به عنوان مثال، فرآیند تماس با وکیل یا ارسال اسناد به راحتی و بدون پیچیدگی انجام شود.

طراحی سایت وکالت

بهبود سرعت بارگذاری صفحات در طراحی سایت وکالت

سرعت سایت نقش مهمی دارد. کاربران انتظار دارند که صفحات سایت سریع بارگذاری شود. شما میتوانید برای بهبود سرعت سایت از فشرده سازی فایل ها، بهینه سازی تصاویر و بهینه سازی کد های سایت استفاده کنید.

ایجاد محتوای مفید

تجربه کاربری مفید بر مبنای محتوای مفید و قابل اعتماد است. محتوای سایت شما باید برای کاربران مفید باشد و به آن ها اطمینان دهد. بهتر است برای نوشتن محتوا با زبان ساده بنویسید و از اصطلاحات حقوقی پیچیده استفاده نکنید.

تست و آزمایش

وقتی تغییرات را در سایت اعمال کردیم، بهتر است سایت را تست و آزمایش کنید. برای این کار میتوانید از تست های کاربری و تحلیل های وب سایت استفاده کنید تا مشکلات و نیازهای کاربران را شناسایی کنید.

بنابراین، باید قبول کنیم که یک طراح موفق رابط کاربری باید خودش را به جای کاربران جدید قرار دهد و ببیند چه نیازهایی دارند و دنبال چه چیزی هستند. همچنین، با اینکار شما می توانید با توانایی خود آن ها را به سمت چیزهایی که نیاز دارند بکشانید و در نتیجه کاربران را به مشتریان خود تبدیل کنید.

این کار باعث می شود سایت شما در گوگل رتبه ی خوبی بگیرد.

بعد از طراحی سایت باید چه کاری انجام دهیم ؟


تجربه نشان داده است برای اینکه شما بتونید از طریق سایت خود کسب درآمد کنید بهتر است آن را سئو کنید. با این کار کاربران می توانند سایت شما را در نتایج گوگل مشاهده کنند. همچنین، می توانید با کلمات کلیدی که می خواهید دیده شوید، بالا بیایید و در حوزه کاری خودتان پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

شرکتی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
زمان تحویل (روز کاری): 10 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
12,000,000
تـــومان
فروشگاهی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
طراحی محصولات، کوپن تخفیف و ...
قابلیت ثبت سفارش آنلاین
قابلیت پرداخت آنلاین
امکان مدیریت مشتریان
زمان تحویل (روز کاری): 15 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
15,000,000
تـــومان
4.5/5 - (71 امتیاز)
طراحی سایت وکالت طراحی سایت وکالت

مشاوره رایگان طراحی سایت

با کد رفرال داخل متن 20درصد شامل تخفیف میشید. کد: Rasooli

تماس بگیرید تلگرام واتس اپ
سوالات متداول
مقالات مرتبط
مزایای سایت وکالت

سایت وکالت چه مزایایی برای یک وکیل دارد؟

امروزه اکثر وکلا به حضور در مکان‌های فیزیکی اکتفا می‌کنند و یا از تماس‌های تلفنی برای مشاوره دادن استفاده می‌کنند؛...

نکات مهم در طراحی سایت وکالت

10 نکته مهم درمورد طراحی سایت وکالت

برای نکات کلیدی در طراحی سایت وکالت بهتر است مواردی را در نظر بگیرید که وبسایت شما منحصر به فرد...

طراحی سایت وکیل آنلاین با وب تینوس

طراحی سایت وکیل آنلاین

                    طراحی یک سایت وکیل آنلاین و مشاوران حقوقی می تواند به روش های مختلفی انجام شود. شرکت وب تینوس...

افزایش دو برابری جذب موکل با سایت وکالت

افزایش دو برابری جذب موکل با سایت وکالت

جذب موکل و تسلط به هنر بازاریابی در وکالت یکی از مهم ترین دغدغه های یک وکیل یا موسسه حقوقی...

طراحی سایت وکالت با المنتور

طراحی سایت وکالت با المنتور

طراحی سایت وکالت با المنتور به کسب و کار شما رونق می دهد. المنتور دارای طراحی منحصر به فرد و...

طراحی سایت وکالت با کدنویسی

طراحی سایت وکالت با کدنویسی

طراحی سایت وکالت با کدنویسی یعنی یک وب سایت را با زبان های برنامه نویسی بسازیم و توسعه دهیم. فرآیند...

هوش مصنوعی در طراحی سایت وکالت

هوش مصنوعی در طراحی سایت وکالت

هوش مصنوعی در طراحی سایت وکالت کمک می کند تا وکلا بتوانند سرویس ها وامکاناتی را به سایت برای ارائه...

درآمد دلاری با طراحی سایت وکالت

درآمد دلاری با طراحی سایت وکالت

برای کسب درآمد دلاری از طریق طراحی سایت وکالت عواملی حائز اهمیت است که در این مقاله به آن ها...

طراحی سایت وکالت با استانداردهای بین المللی

چگونه سایت خود را با استانداردهای بین المللی به روز کنیم؟

برای طراحی سایت وکالت خود با استانداردهای بین المللی بهتر است مراحل زیر را انجام دهید: طراحی رابط کاربری این...

طراحی سایت وکالت برای افراد مبتدی

چگونه سایت وکالت خود را برای استفاده افراد مبتدی طراحی کنیم؟

برای اینکه طراحی سایت وکالت ما طوری باشد که افراد مبتدی بتوانند از آن استفاده کنند، می توانید موارد زیر...

طراحی کاربرپسند سایت وکالت

چگونه یک سایت وکالت جذاب و کاربرپسند طراحی کنیم؟

اگر شما به عنوان یک وکیل قصد طراحی سایت وکالت منحصربه فرد و کاربرپسند را دارید می توانید از مطالب...

به روز کردن سایت وکالت با ابزارهای پولی و رایگان

چگونه سایت وکالت خود را با ابزارهای پولی و رایگان به روز کنیم؟

اگر شما قصد به روز کردن طراحی سایت وکالت دارید می توانید از ابزارهای پولی و رایگان استفاده کنید. در...

بهبود ترافیک در سایت وکالت

چگونه ترافیک سایت وکالت خود را افزایش دهیم؟

بهبود ترافیک سایت وکالت: شما برای اینکه طراحی سایت با بازدید بالا داشته باشید. بهتر است راهکارهایی که در این...

چگونه تصاویر و ویدیوهای سایت را بهینه کنیم؟

چگونه تصاویر و ویدیوهای سایت را بهینه کنیم؟

ما در این مقاله به شما راههایی معرفی می کنیم که می توانید با بهینه سازی تصاویر در سایت و...

راه های رسیدن به صفحات اول گوگل

ما چگونه می توانیم به صفحات اول گوگل برسیم؟

برای رسیدن به صفحات اول گوگل در طراحی سایت وکالت خود، باید بدانید این کار یک فرآیند پیچیده است. کسب...

دیدگاه ( 10 )

 1. سلام عذر میخوام من تازه دوره کارآموزی وکالتمو تموم کردم و دارم کارهای دفترمو انجام میدم. میخواستم بدونم داشتن سایت وکالت واقعا به جذب موکل کمکی میکنه؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله همینطور که در این مقاله هم اشاره کردیم داشتن سایت وکالت برای یک وکیل تاثیر چشمگیری داره. شما میتونید برای اطمینان از این موضوع مقاله جذب دو برابری موکل با سایت وکالت رو مطالعه کنید.

   پاسخ
 2. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من می خواستم برای من یک سایت وکالت طراحی کنید ولی قبلش می خواستم بدونم هروقت که بخوام می تونم عکس ها و شماره تلفن و آدرس رو تغییر بدم و چه جوری باید این‌کار و انجام بدم؟؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   وقتی شما طراحی سایت خودتون رو به شرکت طراحی سایت وب تینوس می سپارید. مابه شما این اطمینان رو میدیم که برای شما یک جلسه رایگان برای کار باسایت به صورت ویدیو آموزشی و در صورت نیاز به صورت حضوری برگزار کنیم که شما بتونید هر تغییری که می خواهید رو در سایت خود اعمال کنید.

   پاسخ
 3. سلام ببخشید من می خوام برام یه سایتی طراحی کنید که قابلیت این رو داشته باشه که بتونم با موکلین خودم به صورت آنلاین در ارتباط باشم امکانش هست ؟؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است.
   شما برای اطلاع از این موضوع می تونید مقاله وکیل آنلاین رو‌مطالعه کنید؟؟؟

   پاسخ
 4. سلام ببخشید پشتیبانی سایت تا چه زمانی ادامه داره ؟؟

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر شرکت طراحی سایت وب تینوس این امکان رو برای شما فراهم کرده تا یک سال بتونید به صورت رایگان از پشتیبانی ۲۴ ساعته استفاده کنید.

   پاسخ
 5. سلام ببخشید طراحی سایت وکالت با پنل کاربری موکلان چقدر زمان میبره و هزینه ش چقدره؟

  پاسخ
  • سلامت بخیر
   طراحی سایت معمولا بین ۲ تا ۳ هفته زمان میبره برای اطلاع از قیمت ها با پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا تیکت بزنید .

   پاسخ

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*