شرکت طراحی سایت و سئو وب تینوس
طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

مراحل طراحی سایت بازرگانی

مراحل طراحی سایت بازرگانی

اگر قصد طراحی سایت بازرگانی برای توسعه‌ی کسب و کار خود را دارید، جای درستی آمده‌اید با خدمات طراحی سایت وب تینوس می‌توانید به هدف خود برسید. ما با تیمی از طراحان متخصص و با تجربه یک سایت بازرگانی حرفه‌ای و شخصی‌سازی شده را برای شما طراحی می‌کنیم.

می‌توانید با داشتن سایت محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و تعداد بازدید و فروش خود را افزایش دهید. ما تجربه‌ی طراحی سایت در تمام حوزه‌های بازرگانی را داریم و تمام چم و خم کار دستمان آمده است. همان طور که می‌دانید طراحی سایت بازرگانی برای یک شرکت صادرات و واردات بسیار ضروری و لازم می‌باشد.

طراحی سایت بازرگانی برای شرکت های بازرگانی

امروزه تجارت جهانی در بستر اینترنت انجام می‌گیرد، وجود طراحی سایت بازرگانی برای شرکت‌های بازرگانی از ضروریات می‌باشد. شما می‌توانید با کمترین هزینه از سایت وب تینوس طراحی سایت اختصاصی و فوق‌العاده حرفه‌ای برای خودتان تهیه نمایید.

اهمیت طراحی سایت بازرگانی

اکثر شرکت‌های بازرگانی روابط بین‌الملل دارند و با شرکت‌های دیگر ارتباط می‌گیرند در همین راستا بهتر است  یک پل ارتباطی در اختیار داشته باشند تا در هر زمان مشتریان داخلی و خارجی بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

سایت یکی از این پل‌های ارتباطی است. یک شرکت صادرات و واردات با داشتن یک سایت بازرگانی می‌تواند با سایر افراد در اقسا نقاط جهان ارتباط داشته باشد و به گسترش روابط خود کمک کند.

تآثیر طراحی سایت بازرگانی برای شرکت های بازرگانی

مهمترین نکات طراحی سایت بازرگانی

در این قسمت چند نکته مهم برای طراحی سایت بازرگانی یا صادرات و واردات را توضیح می‌دهیم. در طراحی سایت بازرگانی و البته هر سایتی باید فرم و برگه‌ی تماس با ما و بگه درباره‌ی ما را بسازید.

برگه تماس با ما

در برگه تماس با ما کانال‌های ارتباطی دسترسی افراد به شرکت خود را معرفی نمایید، در برگه درباره ما به صورت قدرتمند خود را معرفی کنید و باید بدانید این صفحه اعتبار شما را تعیین می‌کنند، پس با جزئیات و حرفه‌ای و با لحنی دوستانه و در کمال صداقت خود را معرفی نمایید و درباره‌ی اهداف شرکت خود توضیح دهید.

سئو سایت

سئو سایت خود را جدی بگیرید. بعد از طراحی سایت مهمترین کاری که باید به آن دقت کنید سئو و بهینه‌سازی است. باید بتوانید در صفحه‌ی اول گوگل بالا بیایید. صفحات مهم سایت بازرگانی خود را سئو کنید، برای اینکه مشتریان در موتور‌های جستجو مانند گوگل شما را پیدا کنند، باید تمام صفحات شما به گونه‌ای سئو شده باشد که در نتایج جستجوی گوگل در صفحه‌ی اول بالا بیایید.

چرا نباید از قالب آماده استفاده کرد
مزایا و معایب قالب آماده را در این ویدئو با هم بررسی می‌کنیم و خواهیم یافت کدام یک برای ما بهتر است

ظاهر و گرافیک سایت

به ظاهر و گرافیک سایت توجه کنید. سعی کنید ظاهر سایت کاربر پسند باشد و هرچه ظاهر سایت با نوع محتوای سایت خود هماهنگ باشد بر تعداد بازدید سایت تآثیر مستقیمی دارد.

همیشه خود را جای مخاطبان قرار دهید. تصور کنید کاربری که به دنبال سایت بازرگانی است به دنبال چه چیزی است و اینکه چه کار کنید که بیشتر در سایت شما بماند.

معرفی محصولات و خدمات

محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید را کامل توضیح دهید. محتوای مناسبی برای محصولات و معرفی خدمات تولید کنید. این محتوا‌ها اگر مناسب باشد در اعتماد‌سازی مشتریان بسیار تآثیر دارد.

مهمترین اقدامات در طراحی سایت بازرگانی

برای طراحی سایت بازرگانی چه مراحلی باید طی کنید؟

در اولین مرحله باید فرمی توسط مشتری پر شود و بعد از دیدن نمونه کار‌ها و نمونه‌سازی و طراحی سایت با وردپرس و کد‌نویسی انجام می‌گیرد و بعد از آن اجرای پروژه و نوشتن یک مقاله  ۱۰۰۰ کلمه‌ای برای جذب مخاطب اولیه انجام می‌شود.

امکانات مهم سایت در طراحی سایت بازرگانی

هر سایتی امکاناتی دارد که آن را از سایت‌های دیگر متفاوت می‌کند. در طراحی سایت بازرگانی به غیر از امکانات معمولی که هر سایت دیگری دارد از جمله ظاهر شیک سایت، گرافیک سایت، برنامه‌نویسی سایت باید یک سری امکانات اختصاصی نیز در نظر گرفت که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • طراحی صفحات آشنایی با شرکت و درباره ما
 • امکان نظر سنجی در سایت
 • داشتن پنل مدیریت پیشرفته بخش‌های مختلف سایت
 • اتصال به درگاه پرداخت
 • نمایش صفحات شیک محصولات و خدمات سایت
 • امکانات تغییر و درج تصاویر صفحات
 • امکان سامانه چت آنلاین در سایت
 • استفاده از گواهینامه ssl در سایت و httpsبودن سایت
 • بهینه‌سازی و سئو سایت
 • داشتن بخش معرفی شریکان تجاری
 • داشتن بخش معرفی نمایندگان داخلی و خارجی شرکت
 • امکان تغییر و درج تصاویر سایت
 • بهینه‌سازی سرعت سایت
 • فشرده‌سازی محتوا برای افزایش سرعت سایت
 • آموزش ویدیویی

چه عواملی که در رشد وب سایت بازرگانی تآثیر دارد؟

انتخاب دامنه کوتاه و ساده

برای انتخاب دامنه وب سایت بازرگانی‌تان سعی کنید از اسم برند خود و از یک آدرس ساده استفاده کنید تا دیگران هنگام جستجو در گوگل و دیگر موتور‌های جستجو به راحتی شما را پیدا کنند.

واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن سایت

بیشتر کاربران شما از طریق موبایل وارد سایت شما می‌شوند پس باید سعی کنید تجربه‌ی کاربری خوبی با موبایل ایجاد نمایید. ریسپانسیو بودن سایت یکی از عوامل مهم برای افزایش بازدید و جذب ترافیک است. اگر کاربری وارد سایت شما شود و سایت شما سرعت مناسبی نداشته باشد و از نظر تجربه‌ی کاربری مناسب نباشد حتمآ آن بازدید‌کننده را از دست خواهید داد.

نظرات مشتریان

به نظرات مشتریان در سایت خو بسیار توجه کنید، اگر نظرات مثبتی در سایت داشته باشید این به شما در جذب مشتریان جدید و اعتماد‌سازی بیشتر کمک می‌کند.  

روش های طراحی سایت

 • طراحی سایت با برنامه نویسی
 • طراحی سایت بدون برنامه نویسی

طراحی سایت با برنامه‌نویسی نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارد و برای راه‌اندازی یک سایت نیاز به زحمت بسیار زیاد و زمان بیشتری می‌باشد. در طراحی سایت بدون کدنویسی چون از برنامه‌ها و سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌شود و نیازی به دانش برنامه‌نویسی ندارد.

سفارش طراحی سایت بازرگانی

هنگامی که تصمیم می‌گیرید که سایت بازرگانی داشته باشید باید به طراح سایت تمامی اطلاعات را بدهید و هدف خود را به دقت برای طراح سایت توضیح دهید، در مورد نحوه‌ی فعالیت اهداف و نوع مشتریان توضیحاتی دقیق به طراح بدهید و در انتخاب قالب مناسب برای سایت با طراح همکاری کنید حتمآ تمام نظرات و سلایق و‌ ایده‌های خود را به طراح بگویید. بعد از آن سعی کنید محتوا‌های مناسب ایجاد کنید و سایت را از نظر سئو و سرعت بهینه‌سازی کنید.

شرکتی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
زمان تحویل (روز کاری): 10 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
12,000,000
تـــومان
فروشگاهی
سفارشی سازی کامل
سرعت بالای وب سایت
کدنویسی بهینه جهت افزایش سرعت
نصب ابزار حرفه ای سئو
صفحه درباره ما و ارتباط با ما
طراحی مقالات، اخبار، مجله، نمونه کارها و ...
تنظیمات امنیتی
طراحی محصولات، کوپن تخفیف و ...
قابلیت ثبت سفارش آنلاین
قابلیت پرداخت آنلاین
امکان مدیریت مشتریان
زمان تحویل (روز کاری): 15 روز
پشتیبانی تا 1 ماه بعداز تحویل سایت
قیمت پایه
15,000,000
تـــومان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان طراحی سایت

تماس بگیرید تلگرام واتس اپ
سوالات متداول
مقالات مرتبط
مراحل مهم طراحی سایت بازرگانی

چه مراحلی را در طراحی سایت بازرگانی باید رعایت کنیم؟

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی اکثر کسب و کارها به فکر طراحی سایت برای شرکت خود هستند....

طراحی سایت بازرگانی با وردپرس

طراحی سایت بازرگانی با وردپرس

یکی از اولین قدم ها برای حضور آنلاین هر کسب و کاری در فضای اینترنت طراحی سایت و ایجاد یک...

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*